Важливе про Terrametal

Чим ми займаємось

Паркани та покрівля
для комерційних та приватних об'єктів

Компанія Terrametal спеціалізується на розробці, виготовлені та монтажі огороджувальних конструкцій та покрівельних матеріалів для адміністративних будівель, житлових будинків, комерційних, промислових і виробничих об’єктів. Маємо власні потужності з виготовлення парканів, хвірток та воріт, металочерепиці, а також декоративних і функціональних комплектуючих елементів до продукції цього типу.

Працюємо в галузі понад 5 років. Успішно виконали більше сотні проектів різного рівня складності під ключ. Численні відгуки вдячних клієнтів — головний показник нашої ефективності. Пишаємося кожним кейсом у портфоліо, але не збираємося зупинятися на досягненому.

Працюємо:

  • швидко та сумлінно;
  • за збалансованими цінами;
  • прозоро з юридичної точки зору;
  • з багаторічною ґарантією якості проведених робіт.

Якщо вам знадобились паркани або покрівлі, що відповідають найвимогливішим європейським стандартам, то обов’язково зв’яжіться з нами, скориставшись контактними даними, які розміщені на сайті. Впевнені, що після завершення робіт ви залишитеся задоволеними послугами Terrametal та порекомендуєте нас своїм знайомим.

Якісно і стильно

Наша продукція

Пропонуємо великий вибір парканів та інших огороджувальних конструкцій різних типів. Нижче описані особливості та переваги інженерних рішень, які ви можете в нас замовити.

Коротке резюме результатів
діяльності Terrametal

Ми пишаємося своїми успіхами, тому що дійсно принесли дуже багато користі нашим клієнтам та вивели Terrametal на стабільний розвиток. Ні в якому разі не зупиняємося на досягненому та продовжуємо плідну працю.

5 +

Років на ринку

250 +

Готових об'єктів для приватного сектору

255 +

Готових об'єктів для комерційного сектору

255 +

Готових покрівельних об'єктів
Про нас говорять

Ми гарантуємо
високу якість продукції

Споживач завжди отримує від нас послуги найвищої якості. Ми робимо все можливе, аби виправдати та перевершити очікування замовників. З реальними відгуками вдячних клієнтів Terrametal ви можете ознайомитися на цій сторінці.

ФОРМА ЗВ'ЯЗКУ

Замовити розрахунок паркану

    Відповідь гарантована протягом 24 години у робочі дні